Форкс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Входната зала

2 posters

Go down

Входната зала Empty Входната зала

Писане  Серена Ван дер Удсън Вто Окт 27, 2009 4:06 pm

Входната зала 20909533_2
Серена Ван дер Удсън
Серена Ван дер Удсън
Админче
Админче

Брой мнения : 125
Години : 26
Местожителство : Форкс

http://theonlineforks.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Входната зала Empty Re: Входната зала

Писане  Сара Уилямс Вто Окт 27, 2009 4:18 pm

Аз и Том пристигнахме пред имението на Серена. Тя ми се беше обадила и ни покани на гости. Каза да си вземем банските, явно защото щяхме да плуваме. С Том излязохме от колата и пред нас веднага се появи едно момче. Беше вампир, той ме погледна и ми каза:
- Госпожа Ван дер Удсън ви чака!
Аз му кимнах и хванах Том за ръката. Двамата започнахме да вървим към вратата, още преди да звънна, Серена отвори вратата с широка усмивка. Веднага пуснах Том и прегърнах Серена, откога не я бях виждала.
- Здрасти, Ес!- поздравих я бодро.- Липсваше ми много.
Сара Уилямс
Сара Уилямс

Брой мнения : 12

Върнете се в началото Go down

Входната зала Empty Re: Входната зала

Писане  Серена Ван дер Удсън Вто Окт 27, 2009 4:29 pm

Толкова се радвах да видя Сара.
- И на мен Сари и на мен- прегърнах я още веднъж. Погледнах към момчето, косата му беше кестенява с руси кичури. Беше висок, както всички вампири красив. Огледах го по- внимателно, да харесваше ми. Само след секунди до мен се появи Дан. Явно беше чул мислите ми и ми изръмжа.
- Спокойно, мили! Това са Сара и- погледнах към момчето до Сара.
- Том- каза той, усмихвайки ми се. Дан пак изръмжа, явно Том не му беше приятен.
- Дан, не се дръж неприлично. Те са ни гости, пък и не виждаш ли, че той е със Сара- казах ядосано.
- Добре- въздъхна. - Извинете ме. Аз съм Дан- подаде си ръката и се здрависа със Том. Усмихнах се и целунах Дан по бузата. Усетих, как се успокои.
- Е Сари, ела да ти покажа стаята ти- хванах я за ръката и двете отидохме на втория етаж. Влязохме в една стая и се обърнах към Сари.
- Е, харесва ли ти?
Серена Ван дер Удсън
Серена Ван дер Удсън
Админче
Админче

Брой мнения : 125
Години : 26
Местожителство : Форкс

http://theonlineforks.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Входната зала Empty Re: Входната зала

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите